Internetowa Platforma Zamówieniowa eOrder

Pragnąc zapewnić maksymalny komfort i bezpieczeństwo dokonywanych transakcji, stworzyliśmy specjalnie dla Państwa Internetową Platformę Zamówieniową „eOrder”.
Użytkownikiem Platformy może być osoba prawna lub podmiot prowadzący działalność gospodarczą, której dane figurują na formularzu rejestracyjnym zweryfikowanym i przyjętym za zwrotnym potwierdzeniem przez Pipelife. Użytkownik musi posiadać numer nabywcy SAP w systemie Pipelife.
Jesteśmy przekonani, że narzędzie to w sposób znaczący ułatwi proces zamówienia oraz uprości i przyspieszy wzajemną komunikację.

Platforma jest niezwykle prosta w obsłudze i przyjazna Użytkownikowi.
Serdecznie zachęcamy Państwa do skorzystania z systemu umieszczonego pod adresem:
zamowienia.rury.pl

W razie jakichkolwiek pytań, czy niejasności zapraszamy do kontaktu z naszym Zespołem Obsługi Klienta: zok@pipelife.com

1. Zarejestruj się
Na naszej stronie: https://zamowienia.rury.pl (moje konto->rejestracja) znajduje się formularz rejestracyjny. Wypełnij go i nadaj sobie login oraz hasło, pod którym będziesz się z nami kontaktował. Pamiętaj, że hasło nie powinno być zbyt proste. Odpowiednią siłę hasła pomoże Tobie ustalić nasz „siłomierz”, znajdujący się bezpośrednio pod formularzem.

2. Otrzymasz potwierdzenie rejestracji
Po dokonaniu weryfikacji Twoich danych, prześlemy na podany przez Ciebie adres e-mailowy potwierdzenie Twojej rejestracj
3. Zaloguj się
Teraz możesz zalogować się na Platformie, używając wybranego przez siebie loginu i hasła. W razie potrzeby hasło możesz zmienić w Panelu Klienta. Pamiętaj, że hasło nie powinno być zbyt proste. Odpowiednią siłę hasła pomoże Tobie ustalić nasz „siłomierz”, znajdujący się bezpośrednio pod formularzem.

4. Wybierz produkty i wyślij zestawienie
Po zalogowaniu dokonaj wyboru rodzaju i ilości produktów. Gotowe zestawienie wyślij do nas używając przycisku „Potwierdzam zamówienie”.
5. Otrzymasz indywidualną ofertę cenową
Na podany przez Ciebie adres e-mailowy wyślemy podsumowanie Twojego zapytania. Ceny podane w podsumowaniu będą cenami cennikowymi, bez uwzględnienia Twojego poziomu rabatowego.
Następnie nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą przedstawiając kompletną ofertę cenową, z uwzględnieniem Twojego poziomu rabatów.